بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

بانک اطلاعات شهری مشهد
کاریابی آرمان توس
ثبت نام هنر مندان
تخفیف
بانک اطلاعات شهری
مجتمع تبلیغاتی آفاق

خادمان شهرداری در نوروز 96 مشهد را به زیبایی آراستند 1396/01/21

سرانه تولید زباله شهروندان مشهدی روزانه حدود یک هزار و 800 تن است که در ایام نوروز در برخی روزها حدود 3 هزار و 400 تن زباله در روز جمع‌آوری شد.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل از نخست نیوز

سید صولت مرتضوی در جشن تقدیر از فعالان استقبال از بهار 96 که شب گذشته در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: درود خداوند بر تمامی خادمانی باد که با اشک دیده و اخلاصشان، عاشقانه دل در گرو نهادند تا شهر مشهد را به زیبایی بیارایند.

وی افزود: ملت ایران افتخارشان آن است که در لحظه تحویل سال به مرکزی وصل شوند که متصل به ذات الهی است لذا از همین رو نه تنها 7 میلیون زائر بلکه 80 میلیون جمعیت کشور در لحظه تحویل سال دل در گرو این استان مقدس دارند.
شهردار مشهد مقدس خاطرنشان کرد: این حضور پرسنل خدوم شهرداری در این سالن، رنگین کمان خدمت بی‌منت است اینها با اشک چشم و عرق جبین و کف یمین تلاش می‌کنند تا شهر را هر چه زیباتر برای زائران بیارایند.
مرتضوی عنوان کرد: هر وقت این کارگران را مشغول خدمتگزاری به مردم در سطح شهر می‌بینم درمی‌یابم که همه و همه بدون هیچ چشم‌داشتی در حال خدمت عاشقانه هستند که جای تشکر دارد.
وی گفت: این عزیزان تمام توانشان را تقدیم می‌کنند که در استقبال از بهار 96 نیز از هیچ کوششی فروگذار نکردند و با کاشت بالغ بر 10 میلیون بوته گل در فصل سرما و نگهداری آن تا نوروز، فرش گل زیر پای زائران پهن کردند.
شهردار مشهد مقدس افزود: سرانه تولید زباله شهروندان مشهدی روزانه حدود یک هزار و 800 تن است که در ایام نوروز در برخی روزها حدود 3 هزار و 400 تن زباله در روز جمع‌آوری شد.
مرتضوی با بیان این مطلب که من دستبوس این کارگران هستم، اضافه کرد: چندی قبل زمین لرزه 6.1 ریشتری 80 کیلومتری مشهد را لرزاند اما به لطف خداوند کمترین خسارت ایجاد شد.
وی تصریح کرد: در همین راستا لایحه دوفوریتی برای کمک به زلزله زدگان تقدیم شورای اسلامی شهر شد که یک فوریت آن به تصویب رسید. بر اساس این مصوبه کمک بلاعوض 2 تا 3 میلیون تومانی به واحدهای مسکونی آسیب دیده انجام خواهد شدکه برگ سبزی تحفه شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس به زلزله زدگان است.
شایان ذکر است، در این مراسم از فعالان استقبال از بهار 96 تقدیر به عمل آمد
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد