بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

بانک اطلاعات شهری مشهد
بانک اطلاعات شهری
ثبت نام هنر مندان
مجتمع تبلیغاتی آفاق
کاریابی آرمان توس
تخفیف

افزایش نیم مترمربعی سرانه فضای سبز در شهرک شهید باهنر مشهد 1396/02/26

شهردار منطقه 6 مشهد از افزایش نیم مترمربعی سرانه فضای سبز منطقه با احداث دو بوستان بزرگ آرامستان و پارک خطی در شهرک شهید باهنر خبر داد.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل از روزنامه خراسان

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد " قاسم زوکی‌نژاد" گفت: به علت تراکم جمعیتی موجود در شهرک شهید باهنر و رجایی، افزایش مساحت فضای سبز باعث افزایش نسبی سرانه می‌شود، به طوری که سرانه فضای سبز 6.35 مترمربع بوده که با احتساب و افزایش دو بوستان بزرگ آرامستان و پارک خطی در شهرک شهید باهنر به 6.85 متر مربع رسیده است.
زوکی‌نژاد خاطرنشان کرد: همچنین احداث دو بوستان بزرگ آرامستان و پارک خطی حدفاصل شهرک شهید باهنر، فضایی زیبا و قابل توجه به این محدوده افزوده و محیطی مناسب برای شهروندان این شهرک فراهم کرده است.
وی یادآور شد: تدفین اموات از سال 70 به بعد در آرامستان شهید باهنر ممنوع و این امر سبب شده بود تا این مکان به فضایی برای تجمع معتادان، اراذل و اوباش تبدیل شود که در همین راستا و به منظور تامین رفاه حال شهروندان و مجاوران این آرامستان، با همکاری و مساعدت شورای اسلامی شهر مشهد، طرح تبدیل این فضا به بوستان با اعتباری بالغ بر 5 میلیاردتومان تصویب شد و در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: این بوستان در مساحتی حدود 2.2 هکتار همزمان با سوم خردادماه به بهره‌برداری می رسد و آماده خدمت‌رسانی به شهروندان می‌شود.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد