بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

تخفیف
ثبت نام هنر مندان
کاریابی آرمان توس
بانک اطلاعات شهری
مجتمع تبلیغاتی آفاق
بانک اطلاعات شهری مشهد

رشد 300 درصدی ارائه آموزش به تاکسیرانان مشهدی 1396/02/28

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری مشهد با بیان اینکه شاهد رشد 300 درصدی آموزش به تاکسیرانان این شهر در 2 سال گذشته بودیم، گفت: 400 هزار نفر ساعت برنامه ورزشی برای تاکسیرانان مشهدی برگزار شده است.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل از فارس نیوز

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری این شهر، سید مهدی علوی‌مقدم اظهار داشت: شهرداری مشهد، طی چند سال گذشته در حوزه حمل و نقل و ترافیک با حمایت شورای اسلامی شهر به توفیقات فراوانی دست یافته است.

وی افزود: خوشبختانه در طی سه سال گذشته، حدود 4 هزار و 500  تاکسی در مشهد، نوسازی شده، این در حالی است که از سال 81 تا 93 تنها 1909 تاکسی در مشهد نوسازی شده بود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری مشهد بیان کرد: خوشبختانه مدیریت شهری پایتخت فرهنگی جهان اسلام، توانست تنها در سال 95 بیش از 2 هزار و 300 تاکسی را در این شهر نوسازی کند که این رقم بیشتر از 12 سال مدنظر است.

علوی‌مقدم اضافه کرد: در حوزه آموزش به تاکسیرانان طی دو سال گذشته، شاهد رشد 300 درصدی بودیم و از طرفی برنامه‌های ورزشی تاکسیرانان مشهد نیز به شدت افزایش یافت، به گونه‌ای که با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، 400 هزار نفر ساعت برنامه ورزشی برای تاکسیرانان برگزار شده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی تاکسی ویژه بانوان در مشهد با بیان اینکه تاکسی بانوان یکی از نیازهای زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی بود، گفت: در ابتدا ما به دنبال خرید 90 دستگاه تیبا برای تاکسی بانوان بودیم که متأسفانه مجوز پلاک آن را دریافت نکردیم و بر همین اساس، 50 دستگاه پژو 405 و سمند برای تاکسی بانوان در نظر گرفته شده که به زودی به 100 دستگاه افزایش می‌یابد.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد