بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

بانک اطلاعات شهری
تخفیف
مجتمع تبلیغاتی آفاق
ثبت نام هنر مندان
بانک اطلاعات شهری مشهد
کاریابی آرمان توس

نخستین انجمن کروکت ایران در مشهد آغاز به کار کرد 1396/02/28

باحضور دکتر سعیدی، رییس فدارسیون گلف ایران و کوروش صبوریان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ، نخستین انجمن کروکت ایران در مشهد راه اندازی شد.


به گزارش بانک اطلاعات شهری مشهد و به نقل از نخست نیوز

یژن قنبری: در این نشست دکتر سعیدی گفت: در سال اقتصاد مقاومتی هستیم و باید همه ما در این امر مهم تلاش کنیم. کروکت ایران از سال ٩۵ زیرنظر آقای ولی خانی رییس این انجمن که فردی لایق و شایسته می باشد به مجموعه فدارسیون ما افزوده افزوده شد. وی که جوانی خلاق ودلسور می باشد با ایجاد کارگاههای صنعتی مرتبط با کروکت و در راستای تلاش و کوشش در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی سعی در ساخت تجهیزات و لوازم این ورزش کردند و پس از گذست یکسال به خودکفایی کامل رسیدند. بطوریکه در حال حاضر تماامی وسایل کروکت نظیر راکت، توپ، دروازه وغیره در کشور خودمان تولید می شود و حتی از نمونه های خارجی هم با کیفیت تر می باشد.
دکتر سعیدی افزود: پس از شهر مقدس مشهد قرار است این رشته در ۵ استان دیگر نیز راه اندازی شود. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر پولی بودن این رشته اظهار داشت: بسان مشهد که فدراسیون گلف تمامی وسایل را به رایگان ارسال کرده ،همین حرکت برای تمامی استانهای درخواست کننده انجام می شود و علاقمندان می توانند در فضای شاد و مفرح به بازی کروکت بپردازند.
وی درباره تاریخجه کروکت گفت: این رشته قدمتی ۴٠٠ ساله در جهان دارد و از سال گذشته در ایران راه اندازی شد و در حال حاضر٢٨ انجمن در کشور عضو هستند که به ترتیب کار در آنها جدی تر خواهد شد.در کشورهای روسیه ،ژاپن و هند این رشته فعال می باشد.
وی افزود: رشته کروکت ۶ نوع دارد که هرکدام بنا به شرایط خاص مکانی و شرکت کنندگان اجرا می شود.خوشبختانه در این رشته خانواده ها بضورت همگانی و در قالب یک تیم درکنار یکدیگر می توانند شرکت کنند که همین امر مسبب مودت و استحکام بیشتر خانواده ها می گردد. ضمنا بانوان با حجاب خود هیچ مشکلی برای مسابقه دادن ندراند.
رییس فدراسیون گلف ضمن اظهار گلایه از عملکرد هیات استان خراسان رضوی تاکید کرد که بزودی مجمع انتخابات این هیات را برگزار می کنیم تا به وضعیت آن سروسامان دهیم.
صبوریان نیز در سخنانی گفت: اداره کل اصولا برای راه اندازی و همگانی کردن چنین رشته های جدیدی همکاری کامل با انجمن استان و فدراسیون گلف انجام می دهد. ما سعی می کنیم با دادن مکانی مناسب برای انجام ورزش کروکت به این عزایزان خدمت رسانی کنیم. وی از تمامی خانواده ها دعوت کرد بازی کروکت را تجربه کنن دو متذکر شد که این رشته شرایط سنی خاصی ندارد. در پایان این نشست از زحمات ناتاشا میراسماعیلی و همکارانش برای راه اندازی و استمرار برگزاری این رشته توسط سعیدی و صبوریان تقدیر شد.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد