بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

کاریابی آرمان توس
ثبت نام هنر مندان
بانک اطلاعات شهری مشهد
بانک اطلاعات شهری
مجتمع تبلیغاتی آفاق
تخفیف

پژمان جمشیدی در گفت وگو با خراسان: ابومسلم برایم خاطره انگیز است 1397/01/18

پژمان جمشیدی در گفت وگو با خراسان: ابومسلم برایم خاطره انگیز است


«پژمان جمشیدی» حالا بیش از آن که به عنوان فوتبالیست و بازیکن سابق پرسپولیس شناخته شود، در نزد مردمان، یک بازیگر است که در تلویزیون، سینما و تئاتر نیز دستی بر آتش دارد. او خودش جایی تبدیل شدن از یک بازیکن به یک بازیگر را چنین توصیف کرده است:«من جزو انسان‌هایی هستم که در یک بار زندگی، دو بار زندگی کرده‌ام.»

او که با ایفای نقش‌های متفاوت در سریال های‌ «پژمان»، «دیوار به دیوار» و... و فیلم هایی همچون «۵۰ کیلو آلبالو»، «خوب، بد، جلف» و... در دل مخاطبان نشست، به‌تدریج برای اهالی تئاتر و مخاطبان جدی این هنر نیز به بازیگری نام‌آشنا تبدیل شد و با آثاری همچون «بادی که تو را خشک کرد مرا برد»، «آرسنیک و تور کهنه»، «وقتی ما برگردیم دو پای آویزان باقی‌ مانده است»، «پپرونی برای دیکتاتور»، «بینوایان»، «حکومت نظامی»، «یادم تو را فراموش» و... حضور بر صحنه را نیز تجربه کرد.

او این روزها در حال بازی در تئاتری تازه است و در این باره می گوید: «آن سوی آینه» نمایشی به کارگردانی علی سرابی است که در آن با ریما رامین فر، مارال بنی آدم و علی سرابی همبازی‌ام.

اما مخاطبان سینما، در ایام نوروز جمشیدی را با «لونه زنبور» بر پرده سینما مشاهده کردند. فیلمی که او از استقبال مردم از آن راضی بوده است؛«لونه زنبور به لطف مخاطبان در گیشه موفق عمل کرد. حالا مشتاقانه منتظرم تا دو فیلم دیگرم یعنی؛ «تگزاس» و «سوء تفاهم» که در نوبت اکران هستند، به روی پرده بروند.»

بازی طنز را دوست دارم

جایی میانه صحبتمان از این بازیگر محبوب که به گفته خودش از کلیشه ها گریزان است، درباره علت حضورش در نقش های طنز سوال می کنیم. او در پاسخ می گوید: این موضوع کاملاً دو طرفه است. یعنی هم من علاقه دارم در نقش های طنز حضور داشته باشم و هم دوستان این نوع نقش ها را بیشتر به من پیشنهاد می دهند. خلاصه این تمایل دوجانبه نتیجه اش حضور پررنگ تر من در نقش های طنز است.

اما آخرین خبرها از حضور پژمان جمشیدی در تیم «ول شدگان» جدیدترین ساخته کمال تبریزی حکایت دارد که آن هم فیلم اجتماعی با درون مایه های طنز است. این بازیگر تاکید می کند که مشتاق همکاری با این تیم است.

اما یکی از حاشیه های جدی که سال گذشته، برای جمشیدی رخ داد، انتخاب او به عنوان نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد برای بازی در فیلم «سوء تفاهم» بود که اگرچه واکنش اولیه عده‌ای به این انتخاب با خنده همراه بود اما حمایت تمام قد جامعه بازیگری از وی، ماجرا را جور دیگری رقم زد. خودش اما تاکید دارد: قبلا هم گفته ام آدمی که به شهرت می رسد، باید جنبه آن را هم داشته باشد و آماده باشد تا دیگران درباره او نظر بدهند. از این موضوع نگرانی و ناراحتی ندارم و به مخالفانم احترام می گذارم. معتقدم هر کس می تواند هر ورزش یا هنری که توانایی اش را داشته باشد، انجام بدهد.

خاطرات شیرین در مشهد

پژمان جمشیدی طی هفته های گذشته به بهانه اکران «لونه زنبور» در مشهد حضور داشت. این بازیکن البته به واسطه حضورش در تیم ابومسلم پیش از این خاطرات زیادی از این شهر دارد. او می گوید: به خاطر اکران فیلم لانه زنبور در مشهد حضور پیدا کردم. از اکران های بسیار خوب و شلوغ بود. خیلی از خاطرات خوب برایم زنده شد. من سال ها پیش در مشهد برای بازی در تیم ابومسلم حضور داشتم. خوشحال شدم که دوباره به این شهر آمدم و خاطرات خوبی برایم زنده شد.

وی که فوتبال خود را از باشگاه کشاورز تهران آغاز کرد در سال های بعد در تیم های سایپا، پرسپولیس، پاس تهران، استیل آذین و فولاد بازی کرد، مدتی هم برای ابومسلمی ها پا به توپ شد. با این حال او علاقه مندی دیگری غیر از بازی در فوتبال و حضور در عرصه بازیگری هم دارد: اگرچه دیگر نمی توانم فوتبال بازی کنم اما دوست دارم در قامت مربی به دنیای فوتبال برگردم. کلاس های مربیگری را تا سطح B پیش رفته ام  و اگرچه به نظرم سخت ترین کار جهان است ولی دوست دارم با یک تیم خوب این تجربه را به دست بیاورم.او در پایان ابراز خوشحالی می کند که بعد از مدت ها دوباره به مشهد آمده است و امیدوار است تا بار دیگر فرصتی دست دهد و بتواند در این شهر و در کنار مردم خونگرم مشهد حضور یابد.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد