بانک اطلاعات شهری مشهد

موتور جستجو مشهد

بانک اطلاعات شهری
کاریابی آرمان توس
مجتمع تبلیغاتی آفاق
تخفیف
ثبت نام هنر مندان
بانک اطلاعات شهری مشهد

سردر منزل استاد یاحقی مزین به "کاشی ماندگار" شد‌ 1397/02/16

سردر منزل استاد یاحقی مزین به "کاشی ماندگار" شد‌


مشهد|سردر منزل استاد یاحقی مزین به "کاشی ماندگار" شد‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، سردر منزل استاد محمدجعفر یاحقی به همت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان خراسان‌رضوی مزین به کاشی ماندگار شد.

ابوالفضل مکرمی‌فر؛ مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی در این مراسم اظهار داشت: استاد یاحقی از جمله اساتید برجسته و شاخص در حوزه زبان و ادبیات فارسی است و تلاش‌های مستمری در این حوزه داشته است.

وی بیان کرد: همچنین ایشان در تبیین جایگاه والای شاعر حماسی ایران زمین یعنی فردوسی کوشش فراوانی داشته و از این لحاظ نیز در زبان و ادب فارسی جایگاه ماندگاری دارد و شاگردان متعددی را نیز در این حوزه تربیت کرده است.

مکرمی‌فر ادامه داد: ایشان در دانش، ادب و اخلاق بسیار سرآمد است و همواره با فروتنی و تواضع در حوزه مقولات علمی به امر پرورش و آموزش اشتغال داشته است.

به گزارش تسنیم، ‌محمدجعفر یاحقی که در سال 1326 در شهر فردوس متولد شده است از جمله اساتید برجسته در حوزه زبان و ادب فارسی است که در محضر اساتیدی مانند دکتر احمدعلی رجایی، دکتر غلامحسین یوسفی و دکتر علی شریعتی تلمذ کرده است.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات

این سایت دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک اطلاعات شهری مشهد می باشد----CopyRight©ShahrAshna1389-1391
مراکز تفریحی،زیارتی مشهد,خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، موتور جست‌وجوی مشهد،بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازی آنلاین ، سرگرمی ، نقشه مشهد ، ثبت نام رایگان ویژه اصناف مشهد ، بانک توانمندی های مشهد ، برنامه سینماهای مشهد ، مراکز بهداشتی مشهد ، مراکز تفریحی مشهد ، دفاتر اسناد رسمی مشهد ، وضعیت آب و هوای مشهد ، واگذاری زمین در مشهد ، خدمات رفاهی ویژه مشترکین بانک اطلاعات شهری مشهد ، سامانه پیام کوتاه رایگان ، پیام مسئولین شهر مشهد برای بانک اطلاعات شهری مشهد ، بازار کار مشهد ، نیروی متخصص در مشهد